Dom Dla Absolwenta logo
Realtor logo
post cover

W środę 19 kwietnia Michał i Dorota odebrali z rąk prezydenta Krzystka klucze do mieszkania w ramach programu Dom dla absolwenta.

Wcześniej mieszkaliśmy w wynajmowanych mieszkaniach z wolnego rynku, ale zdecydowaliśmy, że chyba czas zmienić strategię. Według mnie jest to ciekawa alternatywa dla kredytów. Osobiście nie byłem jeszcze gotów na tak duże zobowiązanie – mówi pracujący w Szczecinie absolwent Akademii Morskiej. Michał Nowakowski ma 25 lat, ukończone studia II stopnia na kierunku mechanika i budowa maszyn zatrudniony w Net Marine Servis sp. z o.o. na stanowisku Inżynier serwisu. W mieszkaniu zamieszka wraz z partnerką, Dorotą Korzeniewską.

W tym samym czasie ruszyła kampania promująca program, którą organizuje Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej – w Szczecinie zawisło osiem bilbordów, natomiast w serwisach gs24.pl, wszczecinie.pl, gratka.pl, w mediach społecznościowych (na Facebooku i Instagramie) pojawiły się banery reklamowe. W maju reklamy promujące Dom dla Absolwenta pojawią się w komunikacji miejskiej i na monitorze LED przy Kaskadzie. Program będzie także promowany podczas targów pracy oraz na uczelniach wyższych (stoisko informacyjne).

Link do wideorelacji:

 

Tags: